Pioneers in the industry, we offer ladies embroidered pink woolen stole, ladies embroidered yellow woolen stole, ladies embroidered maroon woolen stole and ladies embroidered red woolen stole from India.
₹ 235 / Piece Get Latest Price
| Wool Type | Wool Blend |
| Pattern | Kashmiri Work |
| Work Type | Border and Palla Work |
| Warmth Level | Medium Warm |
| Length | 80 cm |
| Width | 28 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 235 / Piece Get Latest Price
| Wool Type | Wool Blend |
| Pattern | Kashmiri Work |
| Warmth Level | Medium Warm |
| Length | 74 cm |
| Width | 26 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash | Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 235 / Piece Get Latest Price
| Wool Type | Wool Blend |
| Pattern | Embroidered |
| Warmth Level | Medium Warm |
| Length | 80 cm |
| Width | 28 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Soft Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 235 / Piece Get Latest Price
| Wool Type | Wool Blend |
| Pattern | Jacquard |
| Warmth Level | Medium Warm |
| Length | 80 cm |
| Width | 28 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Soft Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
Paramjit Singh (Manager)
Arora Shawl Emporium
419, Naya Mohalla, Mochpura Bazar
Ludhiana - 141008, Punjab, India