Our product range includes a wide range of 26x74cm sky blue traditional ladies stole, 26x74cm dark blue traditional ladies stole, 26x74cm pink traditional ladies stole, 26x74cm brown traditional ladies stole, 26x74cm red traditional ladies stole and 26x74cm black traditional ladies stole.
₹ 235 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Pattern | Striped |
| Occasion | Casual |
| Length | 74 cm |
| Width | 26 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Hand Wash |
| Work Type | Embroidered |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 235 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Viscose |
| Pattern | Striped |
| Work Type | Embroidered |
| Occasion | Casual |
| Length | 74 cm |
| Width | 26 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 235 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Pattern | Striped |
| Work Type | Embroidered |
| Occasion | Casual |
| Length | 74 cm |
| Width | 26 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 235 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Pattern | Striped |
| Work Type | Embroidered |
| Occasion | Casual |
| Length | 74 cm |
| Width | 26 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 235 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Viscose |
| Pattern | Striped |
| Work Type | Embroidered |
| Occasion | Casual |
| Length | 74 cm |
| Width | 26 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 235 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Pattern | Striped |
| Work Type | Embroidered |
| Occasion | Casual |
| Length | 74 cm |
| Width | 26 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
Paramjit Singh (Manager)
Arora Shawl Emporium
419, Naya Mohalla, Mochpura Bazar
Ludhiana - 141008, Punjab, India