Pioneers in the industry, we offer 28x80cm dark blue printed winter stole, 28x80cm black printed winter stole, 26x74cm red printed winter stole and 28x80cm maroon printed winter stole from India.
₹ 230 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Polywool |
| Print Type | Stripes Print |
| Pattern | Palla Work |
| Occasion | Casual Wear |
| Length | 80 cm |
| Width | 28 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 230 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Polywool |
| Print Type | Stripes Print |
| Occasion | Casual |
| Length | 80 cm |
| Width | 28 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Hand Wash |
| Pattern | Palla Work |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 230 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Polywool |
| Print Type | Stripes Print |
| Occasion | Casual |
| Length | 74 cm |
| Width | 26 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Hand Wash |
| Pattern | Palla Work |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 230 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Polywool |
| Print Type | Stripes Print |
| Pattern | Palla Work |
| Occasion | Casual Wear |
| Length | 80 cm |
| Width | 28 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
Paramjit Singh (Manager)
Arora Shawl Emporium
419, Naya Mohalla, Mochpura Bazar
Ludhiana - 141008, Punjab, India