We are a leading Wholesaler of 26x74cm black kashmiri stole, 28x80cm white kashmiri stole, 28x80cm green kashmiri stole, 28x80cm red kashmiri stole, 28x80cm blue kashmiri stole and 28x80cm yellow kashmiri stole from Ludhiana, India.
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Kashmiri Work | Sozni Embroidery |
| Pattern | Kashmiri Work |
| Warmth Level | Medium Warm |
| Length | 74 cm |
| Width | 26 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Soft Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Polywool |
| Kashmiri Work | Aari Embroidery |
| Pattern | Kashmiri Work |
| Warmth Level | Medium Warm |
| Length | 80 cm |
| Width | 28 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Soft Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Polywool |
| Kashmiri Work | Sozni Embroidery |
| Pattern | Kashmiri Work |
| Warmth Level | Medium Warm |
| Length | 80 cm |
| Width | 28 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Soft Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Polywool |
| Kashmiri Work | Aari Embroidery |
| Pattern | Kashmiri Work |
| Warmth Level | Medium Warm |
| Length | 80 cm |
| Width | 28 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Soft Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Kashmiri Work | Sozni Embroidery |
| Pattern | Kashmiri Work |
| Warmth Level | Medium Warm |
| Length | 80 cm |
| Width | 28 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Soft Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Kashmiri Work | Sozni Embroidery |
| Pattern | Kashmiri Work |
| Warmth Level | Medium Warm |
| Length | 80 |
| Width | 28 |
| Finish | Fringed |
| Season | Winter |
| Wash Care | Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
Paramjit Singh (Manager)
Arora Shawl Emporium
419, Naya Mohalla, Mochpura Bazar
Ludhiana - 141008, Punjab, India