Leading Wholesaler of 26x74cm light blue floral stole and 26x74cm dark blue floral stole from Ludhiana.
₹ 230 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Polywool |
| Work Type | Jacquard |
| Work Coverage | Full Work |
| Occasion | Casual Wear |
| Length | 74 cm |
| Width | 26 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Soft Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 230 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Work Type | Jacquard |
| Work Coverage | Full Work |
| Occasion | Casual Wear |
| Length | 74 cm |
| Width | 26 cm |
| Season | Winter |
| Finish | Fringed |
| Wash Care | Soft Hand Wash |
Minimum order quantity: 100 Piece
Paramjit Singh (Manager)
Arora Shawl Emporium
419, Naya Mohalla, Mochpura Bazar
Ludhiana - 141008, Punjab, India