Offering you a complete choice of products which include 28x80cm blue designer fancy stole, 28x80cm black designer fancy stole, 28x80cm pink designer fancy stole, 28x80cm designer maroon fancy stole, 26x74cm border embroidered blue fancy stole and 28x80cm red designer fancy stole.
₹ 275 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Viscose |
| Work Type | Printed |
| Size | 28x80 cm |
| Pattern | Designer |
| Occasion | Festive |
| Color | Blue |
| Stole Type | Stole |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 275 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Polywool |
| Work Type | Printed |
| Size | 28x80 cm |
| Pattern | Designer |
| Occasion | Formal |
| Color | Black |
| Stole Type | Stole |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 185 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Work Type | Printed |
| Size | 28x80 cm |
| Pattern | Floral Border |
| Occasion | Casual |
| Color | Pink |
| Stole Type | Stole |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 275 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Work Type | Printed |
| Size | 28x80 cm |
| Pattern | Designer |
| Occasion | Casual |
| Color | Maroon |
| Stole Type | Stole |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 320 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Work Type | Woven Design |
| Size | 26x74 cm |
| Pattern | Border and Palla |
| Occasion | Party Wear |
| Color | Blue |
| Stole Type | Stole |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 320 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Cotton |
| Work Type | Woven Design |
| Size | 28x80 cm |
| Pattern | Embroidered Border and Palla |
| Occasion | Casual |
| Color | Red |
| Stole Type | Stole |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 320 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Work Type | Woven Design |
| Size | 28x80 cm |
| Pattern | Border and Palla |
| Occasion | Casual |
| Color | Maroon |
| Stole Type | Stole |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 265 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Work Type | Woven Design |
| Size | 28x80 cm |
| Pattern | Floral |
| Occasion | Festive |
| Color | Green |
| Stole Type | Stole |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 275 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Work Type | Printed |
| Size | 26x74 cm |
| Pattern | Paisley |
| Occasion | Formal |
| Color | Black |
| Stole Type | Stole |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 325 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Polywool |
| Work Type | Printed |
| Size | 28x80 cm |
| Pattern | Floral |
| Occasion | Casual |
| Color | Black |
| Stole Type | Stole |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 170 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Work Type | Kashmiri Embroidery |
| Size | 28x80 cm |
| Pattern | Border |
| Occasion | Party Wear |
| Color | Black |
| Stole Type | Stole |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 170 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Polywool |
| Work Type | Kashmiri Embroidery |
| Size | 26x74 cm |
| Pattern | Border |
| Occasion | Festive |
| Color | Maroon |
| Stole Type | Stole |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 235 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Viscose |
| Work Type | Embroidered |
| Size | 26x74 cm |
| Pattern | Embroidered |
| Occasion | Party Wear |
| Color | Blue |
| Stole Type | Stole |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 270 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Wool |
| Work Type | Woven Design |
| Size | 26x74 cm |
| Pattern | Floral |
| Occasion | Festive |
| Color | Multicolor |
| Stole Type | Stole |
Minimum order quantity: 100 Piece
Paramjit Singh (Manager)
Arora Shawl Emporium
419, Naya Mohalla, Mochpura Bazar
Ludhiana - 141008, Punjab, India